Yhteystiedot

PDF-tiedostoToimittajakirje.pdf (571 kB)
Laskutusosoite ja ohjeet sähköpostilaskujen toimittamiseen. Emme vastaanota laskuja käyntiosoitteeseemme

 

Yhteystiedot 

 

Toiminnanjohtaja

 Toiminnanohjaus, hallinto ja talous

  • Katariina Kotomäki
  • katariina.kotomaki@jytls.fi
  • 0503528044 soittoaika ma–ke klo 9–15
  • Lomalla 17.-22.5.2021

 

Laskutusosoite 1.6.2021 alkaen

Verkkolaskut Jyväskylän taitoluisteluseura r.y., 0428546-1 

Verkkolaskuosoite: 003704285461 

Operaattori: Maventa (003721291126) 

 

Toimisto, myyntireskontra

  • Aino-Marja Viertola, toimistoharjoittelija 15.3.-4.6.2021
  • toimisto@jytls.fi

Yksinluistelu 

  • Ferran Cuni Baulenas, Yksinluistelun päävalmentaja
  • ferran.cuni@jytls.fi
  • 045 3187852
  •  
  • kilpailukutsut: kilpailut.jytls@gmail.com

Muodostelmaluistelu

  • Sara Tuhkanen, Muodostelmaluistelun päävalmentaja
  • sara.tuhkanen@jytls.fi
  • 0503034582

 

Perusopetusryhmien valmennus

  • Marika Pölkki
  • marika.polkki@jytls.fi

 

 

Puheenjohtaja

Olli Schemeikka 

olli.schemeikka@jytls.fi

puheenjohtaja@jytls.fi

 

Rahastonhoitaja

Nina M. Kuusinen

rahastonhoitaja@jytls.fi

JyTLS-johtokunnan jäsenten tiedot löytyvät tältä sivulta (klikkaa linkkiä)

 

Postitusosoite

Jyväskylän Taitoluisteluseura ry
Onkapannu 2
40700 Jyväskylä

Laskutusosoite: toimisto@jytls.fi  (ethän lähetä laskuja henkilökohtaisiin sähköposteihin)

 

 

Luistelukouluasiaa:

Tietoa luistelukouluistamme sekä ilmoittautuminen löytyy tästä.